תודה! עכשיו שתפו את הקמפיין בווטסאפ ובפייסבוק

شكرًا والآن شاركوا النداء في الواتساب والفيسبوك

F_icon-01.png
WhatsApp_logo_icon.png
WhatsApp_logo_icon.png
LOGO2017B-02.png

...

כבר חתמו
وقعوا حتى الآن
LOGO2017B-02.png

ohanaout

השר לביטחון פנים אמיר אוחנה, תתפטר מיד!

وزير الأمن الداخلي أمير أوحانا، قدّم استقالتك فورًا!

ביום שישי התרחש אסון כבד בהר מירון. הלב נקרע מהמחשבה על הרבים כל-כך שהגיעו לחגוג ולשמוח ביחד ואיבדו את חייהם באסון הנורא, ובלתי-אפשרי למצוא את מילות הניחומים המתאימות.


העדויות ממירון מזעזעות והאמת מתחילה להתברר: 45 אנשים מתו כתוצאה מאוזלת היד של השר לביטחון פנים אמיר אוחנה - והוא חייב להתפטר. בתקשורת התפרסם כי האזהרות, הסכנות והתכניות לשיפור המצב בהר מירון הוצגו לשר אוחנה, אבל שנה אחרי שנה הוא המשיך להתעלם מהבטיחות של אנשים.


הרשלנות של אוחנה כלפי המתפללים בהר מירון היא אותה רשלנות שהוא נוהג בה כלפי החברה הערבית וכל מי שמבקשים לחיות כאן בביטחון. אם לאמיר אוחנה היה אכפת מהאנשים שחיים כאן, אז הוא מזמן היה דופק על השולחן ופועל כדי למגר את תופעת האלימות והפשיעה בחברה הערבית. אם היה אכפת לו מהאנשים שחיים כאן, הוא כבר היה מטפל באלימות המשטרתית כלפי אתיופים וערבים. אבל לאמיר אוחנה לא אכפת שהמוני אנשים חיים כאן בחרדה מתמדת, ממש כמו שלא היה אכפת לו לפעול לתיקון הסכנה הביטחונית במירון.


אם הוא חושב שההתעלמות שלו מהמצב תעבור לו בשקט - הוא טועה. אנחנו לא נשתוק עד שאוחנה יתפטר! חזקו את הדרישה הציבורית כדי לא לאפשר לו להמשיך בתפקיד אפילו עוד יום אחד נוסף. החיים שלנו הם לא הפקר!


كارثة مفجعة وقعت يوم الجمعة الماضي في جبل الجرمق. تتمزق القلوب بمجرد التفكير بالحشود التي أتت للاحتفال والابتهاج معًا وفقدوا أرواحهم في الكارثة الفظيعة، ونعجز عن العثور على كلمات العزاء الملائمة.


الشهادات التي وردت من قلب الكارثة مرعبة وبدأت الحقيقة بالظهور: ٤٥ شخص ماتوا نتيجة تقاعس وزير الأمن الداخلي أمير أوحانا - وعليه أن يستقيل. وفق ما نُشر بوسائل الإعلام، فقد تم إخطار الوزير أوحانا بالمخاطر وعرض خطط لتحسين الظروف في الجرمق، ولكن عامًا بعد عام استمرّ بتجاهل أمان الناس وأمنهم.


استهتار أوحانا بالمصلّين في جبل الجرمق هو نفس استهتاره بالمجتمع العربي وبكل من يطالب بالعيش الآمن. لو كان أمير أوحانا يهتم حقًا بالناس، لكان قد تحرّك منذ زمن وعمل على الحد من آفة العنف والجريمة المستشرية في المجتمع العربي. لو كان يكترث لأمرنا، لعمل على معالجة ظاهرة العنف البوليسي تجاه الأثيوبيين والعرب. ولكن أمير أوحانا لا يأبه بحقيقة عيش شرائح كاملة هنا بخوفٍ مزمن، تمامًا كما لم يراعي ضرورة العمل على إصلاح الخطر الوقائي في الجرمق.


إن كان يعتقد أن تجاهله هذا سيمر مر الكرام - فهو مخطئ. لن نسكت ولن يهدأ لنا بال إلى أن يقدم أوحانا كتاب استقالته! ادعموا المطلب الجماهيري لمنعه من الاستمرار بإشغال منصبه ليومٍ واحدٍ آخر. أرواحنا ليست رخيصة!

LOGO2017B-02.png

הצטרפו עכשיו לדרישה

حدث خطأ ما - تأكدوا من دقة التفاصيل التي ادخلتموها وحاولوا مجددا

התרחשה שגיאה - ודאו שהפרטים שהוזנו מדוייקים ונסו שוב

תודה שהצטרפת!

הצטרפו עכשיו לדרישה

حدث خطأ ما - تأكدوا من دقة التفاصيل التي ادخلتموها وحاولوا مجددا

התרחשה שגיאה - ודאו שהפרטים שהוזנו מדוייקים ונסו שוב