הצטרפו ל-2,574 החברות והחברים בתנועת עומדים ביחד 

 
TON_6998 (1).jpg

שלום, שוויון, צדק חברתי - הערכים האלה חשובים לך? את מאמינה בשותפות יהודית-ערבית ומעוניינת לקדם אותה? הייתם רוצים לראות כאן מאבקים בכל הארץ, בהם שותפים ציבורים שונים ומגוונים, למען עתיד טוב יותר לכם ולילדיכם? זה מה שאנחנו עושים ובונות - בואו לחזק את העשייה והירשמו כחברים!
سلام، مساواة، عدالة اجتماعية - هل تهمّك هذه القيم؟ هل تؤمنين بالشراكة اليهودية-العربية وترغبين بدفعها وتعزيزها؟ هل كنتم تودّون مشاهدة نضالات تدور في مختلف أنحاء البلاد، وبها تشارك جماهير مختلفة ومتنوعة، من أجل مستقبل أفضل لكم ولأبنائكم؟ هذا ما نفعله نحن - تعالوا لتساهموا بتهزيز وتمكين هذا النشاط، وانتسبوا للحراك!

                                       ________________________________________________

התנועה שלנו היא תנועה של מאבק ושל תקווה. מי הבעלים שלה? אנחנו, אתם, כל חברה וחבר שמצטרף אליה, בוחר בהנהגה ותורם לצמיחה ולעשייה שלה למען שינוי השיטה החברתית והפוליטית לכזאת שתשרת את כל מי שחיים כאן. 

حراكنا هو حراك نضالٍ وأمل. من أصحابه؟ نحن، أنتم، كل عضوة وعضو ينضمّون إليه، ينتخبون قيادة له ويساهمون بازدهاره ونشاطه من أجل تغيير النظام الاجتماعي والسياسي لنظامٍ يخدم جميع من يعيشون هنا.

                                        ________________________________________________

איך זה עובד ולמה חשוב לנו שתהיו חלק מהקהילה הפעילה שלנו? התנועה שלנו נמצאת בכל הארץ, במרכז ובפריפריה, ופעילים בה צעירים ומבוגרים, ערביות ויהודיות, נשים וגברים, ממגוון הקהלים שמרכיבים את הפסיפס החברתי שלנו כאן. כולם משלמים דמי חבר חודשיים לפי יכולתם הכלכלית, כדי שלא נהיה תלויים באף אחד מלבד עצמנו. כשאנחנו עובדים ביחד, וכשאנחנו רבים - כך גדלים הכוח וההשפעה שלנו על המציאות בה אנחנו חיים. כל אחד ואחת מאיתנו הוא נכס לתנועה. כך גם את ואתה. בואו להיות חברות וחברים בתנועת השטח הגדולה בישראל, וביחד נהפוך את הארץ לבית טוב ומכיל עבור כולנו.

كيف نقوم بهذا ولمَ يهمنا أن تكونوا جزءًا من مجتمعنا الناشط؟ حراكنا حاضر في كافة أنحاء البلاد، بمركز البلاد وضواحيها، وينشط من خلاله شباب وبالغون، عربيات ويهوديات، نساء ورجال، من مختلف الشرائح التي تركّب فسيفساءنا المجتمعي هنا. جميعنا ندفع رسوم عضوية شهرية حسب قدراتنا المادية، ذلك لئلّا نرتبط بأي جهةٍ سوى أنفسنا. عندما نعمل معًا، وعندما نكون كثيرين - هكذا أيضًا تزداد قوتنا وتأثيرنا على الواقع الذي نعيشه. كل واحدةٍ وواحدٍ منّا هو ثروة للحراك. هكذا أنتِ وأنتَ أيضًا. تعالوا وانتسبوا كعضوات وأعضاء في الحراك الميدانيّ الأكبر بإسرائيل، ومعًا سنجعل من هذه البلاد بيتًا جيدًا وحاويًا لنا جميعًا.   

                                          ________________________________________________

מה זה אומר להצטרף לתנועת עומדים ביחד? זה אומר להסכים עם עקרונותיה הרעיוניים, הפוליטיים והארגוניים, של התנועה, שהיא תנועה פוליטית של מאבק ושל תקווה, בעלת ערכים סוציאליסטיים, שנאבקת לשלום, לשוויון ולצדק חברתי. זה אומר לפעול עם שותפים, חברים וחברות מכל קצוות הארץ - צעירים ומבוגרים, ערבים ויהודים, נשים וגברים, מהפריפריה ומהמרכז - ולפעול במשותף מתוך אמונה שרק ביחד נוכל לשנות את המקום בו אנחנו חיים. זה אומר לפעול ביחד עם החברות והחברים בתנועה כדי לחתור לשוויון מלא לכל מי שחיים כאן; לצדק חברתי אמיתי; לשלום, לעצמאות ולצדק לשני העמים. זה אומר לפעול במסגרת התנועה כדי לשנות את השיטה החברתית והפוליטית הקיימת, שלא פועלת לטובת הרוב בחברה, אלא לטובת מיעוט קטן שנהנה מהמצב הקיים. כשאנחנו מצטרפים לתנועה, אנחנו מתחייבים להיות חלק מהמאבק להעמדת חלופה כוללת לימין, לשינוי מהותי בחברה הישראלית, ולהפיכת הארץ הזו למקום לכולנו.

 
גרדיאנט סגול כהה-01.png

איפה שיש מאבק, יש תקווה

أينما وُجٍد نضال وُجِد الأمل

 
 
 
יאללה, מצטרפים
arrow&v

בכמה תרצו להשתתף לחודש?