רכז/ת מובילייזינג (הנעה ציבורית)

لحراك نقف معًا مطلوب: مركزة حشد وتحريك

הגדרת תפקיד: הנעה ציבורית, הובלת קמפיינים, עבודת תוכן והפקה

تعريف الوظيفة: حشد وتحريك (Mobilizing)، إدارة حملات، عمل على المضامين والانتاج


היקף המשרה - 75 עד 100 אחוזי משרה

حجم الوظيفة: 75-100%


מטרת התפקיד: הובלת העבודה הציבורית של התנועה; ריכוז עבודת הקמפיינים והשתתפות בעבודת התוכן של התנועה; הפקה של אירועים ציבוריים. העבודה היא במסגרת צוות המובילייזינג של התנועה.

أهداف الوظيفة: قيادة العمل الجماهيري للحراك، تركيز الحملات والمشاركة في إعداد المضامين في الحراك; انتاج النشاطات الجماهيرية. سيكون العمل في إطار طاقم الحشد والتحريك بالحراك.


את מי אנחנו מחפשים? מישהי/ו שחי/ה ונושמ/ת חדשות, קמפיינים ואקטיביזם, ושרוצה להביא את זה לשלב הבא במסגרתו הי/וא יובילו פעילות ציבורית של תנועה בת 3,000 חברות וחברים עם פרישה ארצית ונכסי מדיה בני כמעט 100,000 עוקבים יחדיו.

على من نبحث تحديدًا؟ من تعيش وتتنفس الأخبار والأحداث ، الحملات والنشاطات، وتريد أن تتقدم في هذا المجال إلى مكان تقود فيه نشاط حراك يضم 3000 عضو، بانتشار قُطري، ومنصات في مواقع التواصل لديها نحو 100 ألف متابع


תחומי אחריות - مهام ومسؤوليات:

קמפיינים ותוכן: עבודה במסגרת צוות המובילייזינג של התנועה, יוזמה והובלה של קמפיינים, תגובות ציבוריות והפקת תוכן של התנועה. בכלל זה, תכלול העבודה בין התוכן הכתוב, הגרפיקה והוידאו.

إدارة حملات ومضامين: العمل ضمن طاقم الحشد والتحريك في الحراك، المبادرة لحملات حراكية، رصد ومتابعة الردود الاجتماعية، إعدادها والعمل عليها، يشمل التنسيق والملاءمة بين المحتوى المكتوب، التصميم الجرافيكي والفيديو.

הנעה: פיתוח תחום ההנעה בתנועה - ריכוז וניהול פעילות, ובכלל זה ריכוז פעילים, תכלול הנוכחות של התנועה באירועים, גיוסים לקראת אירועים, דפוס וכו'.

حشد وتحريك: تطوير مجال الحشد والتحريك في الحراك - تركيز وإدارة نشاطات، يشمل تركيز عمل النشطاء، ضمان وتعزيز حضور الحراك في الاحداث المختلفة، الحشد والتجنيد ما قبل النشاطات والأحداث، طباعة الدعوات وغيرها.

הפקה: הפקה אירועים ציבוריים, ליווי מעגלים מקומיים וצוותי עבודה בצרכי הפקה שונים.

إنتاج نشاطات: إنتاج نشاطات الحراك والحشد الجماهيري لها، مرافقة عمل الحلقات المحلية وطواقم العمل في متطلبات الإنتاج المختلفة.


דרישות התפקיד - متطلبات الوظيفة:

חיבור פוליטי עמוק למטרות התנועה וערכיה

تواصل سياسي عميق مع قيم وأهداف الحراك

ניסיון בהובלת קמפיינים ותוכן

خبرة في إدارة الحملات والمضامين

ניסיון בעבודת תוכן, כולל יכולת הבעה בכתב ברמה גבוהה

خبرة في مجال المضامين، يشمل القدرة على التعبير الكتابي بمستوًى عالٍ

ניסיון מוכח בעבודה ברשתות החברתיות השונות

الإلمام بإدارة شبكات التواصل الاجتماعي

היכרות עם פעילות התנועה

الإلمام بنشاط وعمل الحراك

ניסיון בהפקה וארגון של אירועים/ מחאות/ הפגנות

خبرة في تنظيم وإنتاج مناسبات/ احتجاجات/ مظاهرات

יכולת עמידה בלוחות זמנים ויכולת ניהול זמן מצוינת

القدرة على الالتزام بالمواعيد وعلى إدارة الوقت بشكلٍ جيد

ניסיון בהנעה ובריכוז של פעילים ומתנדבים

تجربة بتحريك وتركيز النشطاء والمتطوّعين

יכולת עבודה בצוות

القدرة على العمل ضمن طاقم

שליטה בערבית/ בעברית כשפה נוספת - יתרון מובהק

إتقان اللغة العربية/ العبرية كلغة إضافية - أفضلية


קורות חיים בצירוף מכתב נלווה (באורך של עד עמוד) יש לשלוח לכתובת info@standing-together.org  עד לתאריך ה-05 ביולי 2021. יש לצרף שם ופרטי קשר של לפחות ממליץ/ה אחד/ת.


يرجى إرسال السيرة الذاتية مرفقة برسالة تغطية (حتى صفحة واحدة) للعنوان info@standing-together.org  حتى موعد أقصاه 5.7.2021 يرجى إدراج اسم شخص واحد على الأقلّ للتوصية، بالإضافة إلى تفاصيل التواصل معه.