קריאת השכמה صرخة توعية

פודקאסט יומי קצר. כמה מילים שלא נאמרות בתקשורת על המשבר הכלכלי והבריאותי שאנו נמצאים בו כרגע, ועל התקווה לשינוי יסודי של החברה, הפוליטיקה והכלכלה.
بودكاست يومي قصير. بعض الكلمات التي لا تقال عن الأزمة الاقتصادية والصحية التي نواجهها الآن، وعن الأمل لتغيير المجتمع، السياسة والاقتصاد بشكل جذري

כדי להמשיך לייצר תוכן יומי ואיכותי, שמציג נקודת מבט חלופית ומעוררת תקווה על המצב הכלכלי והפוליטי בישראל, אנו זקוקים לעזרתכם ולעזרתכן. ל"קריאת השכמה" אין מימון מטייקונים ומבעלי הון, ואנחנו לא נשמיע לכם פרסומות של בנקים וחברות ביטוח. לכן, על מנת להמשיך ולייצר תוכן, אנחנו מציעים שתהפכו לשותפות ושותפים לעשייה, ותצטרפו לתכנית המנויים שלנו.

10 ₪ בחודש
את/ה סטודנט/ית מובטל/ת אבל תומכ/ת במהפכה

קבלו פרקי בונוס ארוכים אחת לשבועיים והצטרפו לקבוצת הוואטסאפ עם צוות קריאת השכמה ויכולת השפעה על התכנים.

18 ₪ בחודש
לא נעים לך לתת הכי מעט כי תכלס יש לך קצת יותר וסמלים עושים לך את זה

פניך כפניי הדור, עני וערכי ולא מתאים לאף הגדרה. תקבלו פרק ארוך פעם בשבועיים, קבוצת וואטסאפ סגורה עם צוות קריאת השכמה והשפעה על התכנים וגם תיק בד של קריאת השכמה כי בהיעדר ביטחון תעסוקתי או אופק מקצועי מה שנשאר לנו זה הסטייל.

29.12 ₪ בחודש
עובד/ת בשכר מינימום ונכונ/ה לתת שעה למהפכה

קבלו פרק ארוך פעם בשבועיים, קבוצת וואטסאפ סגורה עם צוות קריאת השכמה, תיק אופנתי ואת הספר "מה לעשות עכשיו" של דב חנין ודני פילק כדי להתחיל לארגן את מקום העבודה שלך.

60 ₪ בחודש
אתם משתכרים שכר ממוצע למשק? אשכרה? סחתיין

תנו לנו שעה בחודש ותקבלו פרק ארוך פעם בשבועיים, קבוצת וואטסאפ סגורה עם צוות קריאת השכמה, תיק אופנתי (אפשר לתת לילדים), את הספר "מה לעשות עכשיו" של דב חנין ודני פילק וגם לוח שנה סוציאליסטי כדי לספור לאחור עד המהפכה. (לוח השנה יגיע מאוחר יותר, לשנת 2020-2021)