לוגו עומדים ביחד - Copy.png

ضيفوا اسمكم

הוסיפו את שמכם

 وقعوا الآن חיתמו עכשיו:

גנץ: נתניהו מפחד מרוב יהודי-ערבי. אבל זה צו השעה. 

جانتس - نتنياهو يخاف من غالبية عربية يهودية. ولكن هذا هو مطلب الساعة.

 

נתניהו הפסיד בבחירות. רוב המצביעים, ערבים ויהודים, הצביעו נגדו ונגד המדיניות שלו. אבל נתניהו גם מנסה לשקר, להסית, ולהיאחז בכוח בשלטון המושחת והגזעני שלו. הוא אומר לנו שרק רוב יהודי נחשב, ושנבחרי הציבור הערבים - הם לא חלק מהמשוואה, לא חלק מהרוב. 

لقد هُزم نتنياهو في الانتخابات. معظم المصوتين، العرب واليهود، صوتوا ضده وضد سياسته، انما بيبي يستمر بالكذب، بالتحريض والتمسك بحكمه الفاسد والعنصري. يقول لنا: فقط اغلبية يهودية تحسب، والنواب العرب هم خارج المعادلة وليسوا جزءًا من الغالبية.

 

בני גנץ צריך להבין שסילוק נתניהו והשלטון הגזעני שלו, פשוט לא יכול לקרות בלי הציבור הערבי. זוהי עובדה קיימת. גנץ, שעשה טעויות רבות בקמפיין שלו, ובראשן - האמירה שיתבסס רק על "רוב יהודי" - צריך להתנצל על האמירות הפסולות האלה, להוכיח שדרכו היא שונה מהדרך הגזענית של נתניהו, ולפעול במהירות כדי לתקן את עצמו ולהפוך את הרוב היהודי-ערבי שנוצר בכנסת - למחסום בפני הישארותו של נתניהו בשלטון. بيني غانتس يقف امام مهمة تاريخية، عليه الاستيعاب أن اقصاء نتنياهو من الحكم، لا يمكن ان يحدث بدون المجتمع العربي وهذا واقع مطلق. غانتس الذي قام بعدة أخطاء خلال حملته الانتخابية، اولها التصريح انه سيعتمد فقط على اغلبية يهودية، مطالب بالاعتذار على هذه التصريحات المخزية، والاثبات ان طريقه تختلف عن طريق نتنياهو العنصرية، والتحرك بسرعة لتصحيح أخطائه وتحويل الغالبية اليهودية العربية في الكنيست - الى سد أمام بقاء نتنياهو في سدة الحكم.

אנחנו, אזרחים ערבים ויהודים, קוראים לבני גנץ לפעול כבר עכשיו להגיע להסכמות עם חברי הכנסת הנבחרים של רוב רובו של הציבור הערבי, ולעשות את מה שנחוץ כדי לסיים יחד את עידן שלטון ההסתה והגזענות. 
نحن نطالب بيني غانتس بالتحرك الفوري، وتحقيق التفاهمات مع النواب الذي اختارتهم الغالبية الساحقة من المواطنين العرب، والقيام بكل ما يُطلب لانهاء حقبة حكم العنصرية والتحريض. 

 

 

 

נתניהו מבין מה רוב יהודי-ערבי מסוגל לעשות. نتنياهو يعرف ما تستطيع تحقيقه غالبية عربية-يهودية.

הגיע הזמן שגם גנץ יבין את זה. لقد ان الاوان ليفهم غانتس ذلك.

הוסיפו את שמכם

ضيفوا اسمكم

جانتس - ان الاوان لأغلبية عربية يهودية

גנץ - זה הזמן לרוב יהודי-ערבי