הצטרפו עכשיו לדרישה

حدث خطأ ما - تأكدوا من دقة التفاصيل التي ادخلتموها وحاولوا مجددا

התרחשה שגיאה - ודאו שהפרטים שהוזנו מדוייקים ונסו שוב

תודה שהצטרפת!

לוגו סטודנטים חיפה-02.png
בחירות דמוקרטיות-01.png

نطالب بانتخابات ديمقراطية حقًا.

דורשים בחירות דמוקרטיות באמת.

 

ממש ממש מתחת לאף שלנו, באגודת הסטודנטים, יושבת לה חבורה של אנשים שמנצלים את הכספים של כולנו, וכל מה שמעניין אותם זה רק להמשיך למשול ולשלוט בתקציבים ענקיים של מיליוני שקלים. היום הם נקראים "הקול לסטודנט". כל שנה בזמן הבחירות נשמעים קולות על זה שהאגודה מושחתת, על זה שהאנשים בראשה מנצלים את הכספים שלנו למטרות אישיות ותמיד זה מתמסמס. 
بالضبط تحت أنفنا, في النقابة الطلابية, تتواجد مجموعة أشخاص الذين يقومون باستغلال نقودنا جميعًا, وما يهمهم فقط هو استمرارهم في التحكم والسيطرة بميزانيات بملايين الشواقل. اليوم يطلق عليهم " الصوت للطالب". في كل عام بوقت الانتخابات تخرج أصوات التي تقول ان النقابة فاسدة, وأن الاشخاص الذين يديرونها يقومون باستغلال الأموال لأهداف شخصية ودائمًا تتلاشى هذه القضية.


השנה הולכת לקרות מהפכה. אנחנו, כולנו, מורידים אותם.
في هذه السنة سوف تحدث ثورة, نحن, جميعنا, سنسقطهم.


בשבוע האחרון השתלטו האנשים החזקים באגודת הסטודנטים על וועדת הבחירות. מהי וועדת הבחירות? גוף שאמור להיבחר באופן דמוקרטי ואמור לדאוג בגדול לטוהר הבחירות לאגודה, לכך שלכולנו יש הזדמנות שווה לבחור ולהיבחר ולעוד דברים טובים. במהלך לא חוקי, שכנגדו פתחנו בהליכים משפטיים, התבצע מחטף של וועדת הבחירות על ידי "הקול לסטודנט". למה? כי כשמחזיקים בוועדת הבחירות קל יותר לנצח בבחירות והרבה יותר קל לזייף. אז החבר'ה החזקים באגודה השתלטו באופן לא חוקי על וועדת הבחירות, כמעט את כל חברי הוועדה הם מינו מטעמם, והיום הם מנהלים אותה ללא כל סמכות. 
في الأسبوع الأخير سيطر الأشخاص الأقوياء غي النقابة الطلابية على لجنة الانتخابات. ما هب لجنة الانتخابات؟ جسم الذي من المفترض أن يتم اختياره بشكل ديمقراطي وبشكل عام من واجبه أن يهتم بنزاهة الانتخابات التابعة للنقابة, بحيث يوفر فرصة مساوية لنا جميعًا حتى ننتخب ويتم انتخابنا ولأشياء أخرى. بطريقة غير قانونية, والذي سنقوم بمواجهته باجراءات قانونية, تم اختطاف لجنة الانتخابات على يد " الصوت للطالب". لماذا؟ لأنه عندما تكون مسيطرًا على لجنة الانتخابات سيكون أسهل عليك أن تربح في الانتخابات ومن السهل جدًا أن تقوم بالتزييف. وهكذا الأصدقاء الأقوياء قاموا بالسيطرة بطريقة غير قانونية على لجنة الانتخابات, تقريبًا كل أعضاء اللجنة قاموا بتوظيف نفسهم, واليوم هم يديرونها بدون رقابة.


ב1.11 פרסמה וועדת הבחירות את המסמך החשוב שנקרא "אזורי הבחירה". שם, הם שוב שיחקו מלוכלך, יצרו הסדרים שמפלים את הסטודנטים הערבים, הפרו את התקנון והכל כדי שיהיה להם נוח להמשיך ולהחזיק באגודה.


في تاريخ 1.11 نشرت لجنة الانتخابات الملف المهم " مناطق الاقتراع". فيه, قاموا أيضًا بالتلاعب, قاموا بترتيبات التي تميز ضد الطلاب العرب, قاموا بخرق القانون حتى يكون من السهل عليهم الاستمرار بالسيطرة على النقابة. 


אנחנו כאן, נאבקים ונאבקות על טיפת הדמוקרטיה האחרונה שנותרה ולא מתכוונים לוותר.
نحن هنا, نناضل من أجل ما تبقى من الديمقراطية وليست لدينا أي نية للاستسلام.


חיתמו על העצומה ותצטרפו לערעור על ועדת הבחירות
قوموا بالتوقيع على العريضة وانضموا للاستئناف ضد لجنة الانتخابات